SERVIS : 724 880 828

O firmě

Jsme moderní obchodní společnost s tradicí od roku 1992. Zabýváme se obory vytápění, zdravotně technickými instalacemi a MaR. Naše společnost Vám může zajistit instalaci jakéhokoliv zařízení od první konzultace přes návrh, montáž až po kompletní předání se všemi dokumenty a revizemi.


Našimi zákazníky jsou majitelé rodinných domů i velkých společností s výrobními a skladovými halami. Zakázky realizujeme také pro kraje, města a obce.
Provádíme montáže různých typů vytápění, například podlahového vytápění, s topným rozvodem a tělesy a také vytápění výrobních a skladových hal pomocí sálavých panelů a teplovzdušných jednotek. Realizujeme instalace kotelen s kondenzačními kotli od těch pro rodinné domy až po velké megawattové kotelny, montáže tepelných čerpadel vzduch-voda i země-voda, kotle na spalování biomasy automatické i s ručním přikládáním a akumulačními nádoby. Montujeme instalace solárních panelů pro ohřev vody, podpory vytápění a fotovoltaických panelů pro výrobu elektrické energie.  


Pro naše zákazníky také provádíme rozvody vody, odpadů, stlačeného vzduchu a plynu, rozvody plynu po areálech společností, tlakového vzduchu po výrobních halách. Zdravotně technické instalace dodáváme včetně zařizovacích předmětů.